МЕНЮ
КОШНИЦА

КОЛЕДНИ ФИГУРКИ ОТ ФИЛЦ - 4 броя

КОЛЕДНИ ФИГУРКИ ОТ ФИЛЦ - 4 броя
-10 %
КОЛЕДНИ ФИГУРКИ ОТ ФИЛЦ - 4 броя
  • НАЛИЧНОСТ: ДА
  • КОД: 71228-3
  • MPN: HY-no-price/2022
4.32лв
4.80лв
Купи

Фигурки от филц - 4 броя

Размер - 8 х 5,5 см