МЕНЮ
КОШНИЦА

ФОАМИРАН - FOAMIRAN - 60 x 70 cm - БЯЛ

ФОАМИРАН - FOAMIRAN - 60 x 70 cm - БЯЛ
New
ФОАМИРАН - FOAMIRAN - 60 x 70 cm - БЯЛ
  • НАЛИЧНОСТ: ДА
  • КОД: 5000024
8.00лв
Купи

Ирански фоам за изработка на цветя и всякакви декорации. Дебелина 0,6-0,8 мм.

Размер на листа - 60 х 70 см

Цената е за 1 лист