МЕНЮ
КОШНИЦА

ТОРБИЧКИ ОТ ОРГАНЗА - 50 БРОЯ - ЧЕРВЕНИ 10*15см

ТОРБИЧКИ ОТ ОРГАНЗА - 50 БРОЯ - ЧЕРВЕНИ 10*15см
New
ТОРБИЧКИ ОТ ОРГАНЗА - 50 БРОЯ - ЧЕРВЕНИ 10*15см
  • НАЛИЧНОСТ: ДА
  • КОД: 60240-5М
8.50лв

Опции

Купи

Качествени органзени торбички за подаръци. 10*15см